alebo nájdi dovolenku:Parfémy YODEYMA Paris

Navigácia: PARFEMY-YODEYMA-PARIS >

LAROME Paris - BEDUINE - 33F Varianta: 100ml

Značka: LAROME Paris

Kategória: Parfémy | LAROME Paris | LAROME DÁMSKE PARFUMY

Popis:

LAROME Paris - BEDUINE - 33F Vonná charakteristika parfumu – Chloe Nomade

Jedinečná, neskrotná, dobrodružná a nezabudnuteľná - taká je parfumovaná voda LAROME BEDUINE. Zažite nepoznané chvíle s vôňu, ktorá vás zavedie do dosiaľ nepreskúmaných a tajomných kútov sveta. Je vhodná pre ženy, ktoré sa ničoho neboja a radi skúšajú nové veci a výzvy.

  • kvetinová chypre vôňa
  • vhodná pre sofistikovanú ženu
  • skvele sa hodiace na denné nosenie

LAROME BEDUINE vás privíta sladkou vôňou čerešňového likéru, ktorej intenzívna aróma po chvíli doplnia veľmi ženská a zvodná frézie. Nežnosť týchto ingrediencií vyvažuje tajomne aromatický dubový mach, ktorý sa ukrýva v základe vône a pridáva celkovému znenia na hĺbke, zmyselnosti a tajomnosti kompozície.

zloženie:
Hlava: mirabelka
Srdce: frézie
Základ: dubový mach
Druh vône: kvetinová, chypré

LAROME Paris

Je predná Španielska firma vyrábajúca parfumy a na trhu pôsobí už od roku 1991. Bezmála tridsaťročná tradície a skúsenosti zaradili túto spoločnosť medzi špičky vo svojom odbore. Stovky esenciu, prírodných olejov a exotických surovín te najvyššej kavality boli použité na výrobu kompletnú radu vôňu, ktoré vás prenesú do sveta zmyslových pôžitkov. Larou Paris môžete teraz vyskúšať aj u nás v Českej republike. Prinášame vám kolekciu luxusných, jemných vôňu, za ktoré nie je potrebné míňať horibilné sumy. Parfumy sú k dispozícii v 100ml, 50ml, 20ml a tiež 8ml balenie, ktoré sa hodia aj do tej najmenšej kabelky alebo splní aj povolené limity do lietadla.


Parametre:

Varianta: 100ml
Vonná charakteristika: Chloe

Cena:
23.50 EUR s DPH
Naspäť

...