alebo nájdi dovolenku:

Prírodné produkty

Navigácia: KOZMETIKA-VYZIVA-HYGIENA-GASTONOMIA >

Prírodná soľ do kúpeľa Time to Relax ALMARA SOAP 450 g

Značka: Almara Soap

Kategória: Almara Soap | PRÍRODNÁ KOZMETIKA

Popis:

Čo je po ťažkom dni lepšie ako relaxačný kúpeľ? Pokiaľ sa potrebujete uvolniť a načerpať nové síly, pripravte si ju s touto ukľudňujúcou soľou. Má celkom prírodné zloženie a ekologický sklenený obal s kovovým uzatváraním, ktoré po jej spotrebovaní môžete znovu použiť.

Prírodná soľ do kúpeľa Time to Relax od českej značky Almara Soap je určená hlavne pre uvolnenie tela a skľudnenie mysle po náročnom dni. Obsahuje na minerály bohatú epsomskú soľ, ktorá je známa svojími skľudňujúcimi účinkami, pôsobením proti stresu a bolesti kĺbov a svalov. Ďalej obsahuje morskú soľ, hrubô himalájsku soľ a zmes byliniek – slezu, nechtíku, levanduľe a ruže, ktoré vodu prírodne zafarbia do modra. Zmes byliniek je jemne namletá, takže sa nemusíte báť upchania odpadu.

Vysoký podiel rastlinných olejov - slnečnicového a mandľového, zabraňuje vysušovaniu pokožky bohom kúpeľa. Nádhernú a zároveň ukľudnujúcu vôňu soli dodávajú bylinky a zmes esenciálnych olejov: levandule, eukalyptu a litsey cubeby.

Použitie: Pred použitím zmes pretrepte alebo pomiešajte lyžicou. Nasypte minimálne 2 lyžice soli do vane naplnenej teplou vodou. Nechajte zmes rozpustiť, ponorte sa a relaxujte minimálne 10-15 min.

Zloženie: Epsomská soľ, morská soľ, himalájska soľ, slnečnicový olej, mandľový olej, kvety levanduľe, nechtíka, slezu, ruže, zmes esenciálnych olejov

Obsah: 450g

Cena:
7.90 EUR s DPH
Naspäť

Reklama: