alebo nájdi dovolenku:Online lekáreň

Navigácia: INTERNETOVA-LEKAREN >

Purina Dog Chow Adult Large Breed Turkey 14 kg

Značka: Purina

Kategória: Home | Pre zvieratá | Pre psov | Krmivá a pamlsky

Popis:

Charakteristika: Dospelý pes potrebuje krmivo ponúkajúce kompletný a vyvážený obsah živín, ktorý mu pomôže sa udržať vo výbornej kondícii. Purina Dog Chow Adult Large Breed s morčacím mäsom je krmivo navrhnuté špeciálne pre veľké (od 12 mesiacov) a obrie psy (od 18 mesiacov), ktoré majú odlišné výživové nároky než menšie psy. Toto krmivo obsahuje vitamíny a minerály pre podporu kostí a kĺbov i zdraviu prospešné prísady.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu.

Gravidita a laktácia: Pred podaním sa poraďte s veterinárnym lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Množstvo krmiva pre psa (g/deň):

Veľkosť psaMnožstvo krmiva (g/deň)
25-45kg370-580
45-70kg580-800

Uvedené množstvá sú iba orientačné. Aby ste udržali Vášho psa v optimálnej telesnej kondícii, veľkosť kŕmnych dávok podľa potreby znižujte alebo zvyšujte o 10-15% v závislosti na stupni aktivity Vášho psa, na jeho fyzickej kondícii a na individuálnych potrebách. Pes by mal mať neustále k dispozícii dostatok čistej a čerstvej vody. Zdravotný stav Vášho psa pravidelne konzultujte s veterinárnym lekárom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Obilniny (celozrnné 20%), mäso a vedľajšie živočíšne produkty (mäso 14%, morka 4%), bielkovinové extrakty zeleninového pôvodu, oleje a tuky, deriváty zeleninového pôvodu (repná dužina 1.1%), zelenina (koreň čakanky 1.1%), minerálne látky.

Pridané látky
Vitamín A (18300 IU/kg), vitamín D3 (1070 IU/kg), vitamín E (145IU/kg), železo (76 mg/kg), jód (1,9 mg/kg), meď (8,4 mg/kg), mangán (5,7 mg/kg), zinok (135 mg/kg), selén (0,18 mg/kg), vitamín C (140 mg/kg).

Upozornenie: Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Parametre:

Koľko dní Vám vydrží balenie: 30

Cena:
39.50 EUR s DPH
Naspäť

...