alebo nájdi dovolenku:Online lekáreň

Navigácia: INTERNETOVA-LEKAREN >

Vulm Peroxid vodíka 3% 100 g

Značka: VULM s.r.o.

Kategória: Home | Zdravotnícke potreby | Rany

Popis:

Indikácie: Peroxid vodíka 3% sa používa na čistenie rán, vredov, na výplachy ústnej dutiny pri stomatitíde alebo gingivitíde alebo ako kloktadlo. Liek je určený na klinické účely. Pri viacnásobnom používaní chráňte liek pred možnou kontamináciou riadnym a okamžitým uzatváraním obalu a používaním sanitovaných pomôcok.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok. Nepoužívať vnútorne.

Tehotenstvo a dojčenie: Liek je možné používať v období gravidity a laktácie v rámci uvedených indikácií.

Dávkovanie: Liek je vo forme určenej na priame použitie. Na čistenie rán a vredov sa aplikuje niekoľkokrát denne zvonka. Roztok sa nanáša priamo na postihnuté miesta, alebo sa zriedeným roztokom vyplachuje ústna dutina alebo sa kloktá.
Pri použití v ústnej dutine (na výplachy ústnej dutiny pri stomatitíde, gingivitíde alebo ako kloktadlo) je možné riedenie použitého množstva roztoku rovnakým objemom vody (1:1). 

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Parametre:

Účinná látka: peroxid vodíka
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 10g/100g
Lieková forma: dermálny a orálny roztok
Koľko dní Vám vydrží balenie: 60

Cena:
2.63 EUR s DPH
Naspäť

...