alebo nájdi dovolenku:Online lekáreň

Navigácia: INTERNETOVA-LEKAREN >

UROVAL manosa AKUT 20 tbl

Značka: Valosun

Kategória: Zdravie | Lieky

Popis:

Charakteristika: Výživový doplnok Uroval® manosa (výrobok s nižšou koncentráciou aktívnych zložiek) bol klinicky testovaný. Viac informácií a výsledky klinického hodnocenia nájdete na www.valosun.com.

Aktívne látky:

  • Vysoko účinné zložky brusnice (proanthokyanidíny) a D-manóza sa po požití ľahko vstrebávajú do krvi, z krvi sú filtrované obličkami do moču, kde znemožňujú baktériám typu Escherichia coli prichytiť sa na povrchu stien močových ciest.
  • Koncentrovaný a kvalitný extrakt brusnice (Vaccinium macrocarpon) garantuje príjem 50 mg proanthokyanidínov v dennej dávke 2 tabliet.

Nepouživať: Ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku,ako náhrada pestrej stravy,deti do 3 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1-2 tablety denne. Tabletu zapite dostatočným množstvom vody či iného nápoja. Pri ťažkostiach močových ciest a močového mechúra sa odporúča zvýšený príjem tekutín! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:    

1 tabletaObsah v dennej dávke (2 tablety)
D- manóza750 mg1500 mg
Busnicový extrakt250 mg (zodpovedá 25 mg PAC*)500 mg (zodpovedá 50 mg PAC*)

* PAC - proanthokyanidíny              

Zoznam zložiek: D-manóza, Vaccinium macrocarpon (extrakt), želatína, mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka), polyvinylpyrrolidon (zahusťovadlo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Parametre:

Koľko dní Vám vydrží balenie: 20

Cena:
13.91 EUR s DPH
Naspäť